JoJo Levesque || bG Fan foRum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JoJo Levesque || bG Fan foRum

Добре дошли в 1-вият БГ Фен форум за талaнтливата Джоана Левеск =]
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 vickytyyy =]

Go down 
АвторСъобщение
vickytyyy
Заинтересован
Заинтересован
vickytyyy


Брой мнения : 79
Join date : 23.05.2009
Age : 30
Местожителство : Pleven

vickytyyy =] Empty
ПисанеЗаглавие: vickytyyy =]   vickytyyy =] EmptyНед Май 24, 2009 1:38 am

Здравейте,
Казвам се Виктория и съм на 15 години от Плевен. Слушам JoJo някъде от 2007 година. Имах момент, в който просто бях полудяла по нея, но сега не съм чак толкова щура Laughing
Та малко за мен... Обичам да излизам с приятели, да чета книги, да слушам музика (просто не мога без нея) и да си пея. Също така обичам спагети Laughing Както всеки друг не обичам да уча и има дни, в които направо мразя училището... Имам котарак, който е още малък. Казва се Мото, но можете да му викате Маки или Пуфка Laughing
Относно музиката - слушам рок, поп и чат-пат нещо друго... Любимите ми рок групи са Tokio Hotel, Evanescence, Nevada Tan/Panik и Paramore. Също така слушам и Pink и много рядко някои песни на Metallica и Disturbed... И Eminem много ме кефи Rolling Eyes
Единственото, което харесвам в училище са чуждите езици... Засега съм само с английски, но по-късно ще започна и немски. Надявам се, че ще науча и други.
Обичам да гледам комедии, романтични филми, а след като гледам ужаси ме е страх да ида до тоалетната Laughing Btw понякога се държа много егоистично и се срамувам Embarassed
Искам да обиколя света... Ако има желаещи да ме спонсорират, ще съм много благодарна sunny Таа... Това е общо взето за мен hai

Yes, I know what I am...
Върнете се в началото Go down
http://your-muse.dir.bg
 
vickytyyy =]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
JoJo Levesque || bG Fan foRum :: Свободно време :: За потребителите-
Идете на: